Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIII Sesja Rady Gminy".
Uchwała w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Iłów wotum zaufania
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2018r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie udzielenia absolutorium za rok 2018 dla Wojta Gminy Iłów
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie zmiany Uchwały Nr 19/III/2018 Rady Gminy w Iłowie z dnia 19 grudnia 2018 r. w sprawie ustanowienia wieloletniego programu oslonowego w zakresie dożywiania "Posiłek w szkole iw domu" na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniajacego do przyznania świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności w formie zasiłku celowego dla osób objetych wieloletnim rządowym programem
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie okreslenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzezcowego w postaci produktów żywnościowych, dowozu posiłków dla osób objetych wieloletnim rządowym porogramem "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie powołania Zespołu do spraw opiniowania kandydatów na ławników do sądów powszechnych na dadencję 2020-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Przyjęcie protokołu z XI posiedzenia Sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Przyjęcie protokołu XII posiedzenia Sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |