Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "III Sesja Rady Gminy Iłów".
Uchwała w sprawie zmiany budżetuna 2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 8 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Radosław Waldemar Kunz | za |
2 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
3 | Rafał Durzyński | za |
4 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
5 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
6 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
7 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
8 | Renata Bartosiak | nieoddany |
9 | Joanna Rybicka | nieoddany |
10 | Danuta Geras | nieoddany |
11 | Jakub Jacek Zientara | nieoddany |
12 | Edyta Szymerska | nieoddany |
13 | Andrzej Orliński | nieoddany |
14 | Bożena Halina Rolewska | nieoddany |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | nieoddany |
Uchwała w sprawie zmiany statutu Gminy Iłów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Jakub Jacek Zientara | za |
3 | Radosław Waldemar Kunz | za |
4 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
5 | Edyta Szymerska | za |
6 | Rafał Durzyński | za |
7 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
8 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
9 | Andrzej Orliński | za |
10 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
11 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
12 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
13 | Joanna Rybicka | nieoddany |
14 | Danuta Geras | nieoddany |
15 | Bożena Halina Rolewska | nieoddany |
Uchwała w sprawie nadania nazwy urzędowej parkowi w Iłowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Jakub Jacek Zientara | za |
3 | Radosław Waldemar Kunz | za |
4 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
5 | Edyta Szymerska | za |
6 | Rafał Durzyński | za |
7 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
8 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
9 | Andrzej Orliński | za |
10 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
11 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
12 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
13 | Joanna Rybicka | nieoddany |
14 | Danuta Geras | nieoddany |
15 | Bożena Halina Rolewska | nieoddany |
Uchwała w sprawie wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
12 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
13 | Bożena Halina Rolewska | za |
14 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
15 | Andrzej Orliński | nieoddany |
Uchwała w sprawie warunków przyznania i zasad zwrotu wydatków w zakresie udzielenia wsparcia w postaci posiłku, dowozu posiłków, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności, świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | nieoddany |
Przyjęcie protokołu z II Sesji Rady Gminy Iłów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Edyta Szymerska | za |
7 | Rafał Durzyński | za |
8 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
9 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
10 | Andrzej Orliński | za |
11 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
12 | Bożena Halina Rolewska | za |
13 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
14 | Dorota Katarzyna Bernat | nieoddany |
15 | Sławomir Antoni Tomaszewski | nieoddany |