Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXVII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy".
Przyjęcie uchwały w sprawie niewyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w 2022 roku.
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
6 | 9 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | przeciw |
4 | Jakub Jacek Zientara | przeciw |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | przeciw |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | przeciw |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | przeciw |
11 | Andrzej Orliński | przeciw |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | przeciw |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | przeciw |
14 | Bożena Halina Rolewska | przeciw |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Przyjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie międzygminnego porozumienia z gminami: Sochaczew, Młodzieszyn, Rybno dotyczącego uruchomienia komunikacji autobusowej na liniach łączących obszar Gminy Iłów z Gminą Sochaczew, Gminą Młodzieszyn, Gminą Rybno.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Przyjęcie uchwały w sprawie organizacji publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iłów oraz Gmin, z którymi zawrze stosowne porozumienie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | wstrzymał się |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | wstrzymał się |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | wstrzymał się |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | wstrzymał się |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |