Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VIII Sesja Rady Gminy Iłów".
Uchwała zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Iłów na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w 2020r.
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
6 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | przeciw |
4 | Jakub Jacek Zientara | przeciw |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | przeciw |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | przeciw |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | przeciw |
11 | Andrzej Orliński | przeciw |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | przeciw |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | przeciw |
14 | Bożena Halina Rolewska | przeciw |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego w 2020r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | przeciw |
2 | Joanna Rybicka | przeciw |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | przeciw |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | przeciw |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | przeciw |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | przeciw |
Uchwała w sprawie wyboru przedstawiciela Gminy do Rady Społecznej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Sochaczewie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Iłów oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych, od dnia 1 września 2019 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli przedszkoli i innych placówek przedszkolnych pracujących z grupami obejmującymi dzieci sześcioletnie i dzieci młodsze zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Iłów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |
Uchwała w sprawie szczegółówych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze specjalistyczne usługi opiekuńcze z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz częściowego lub całkowitego lub całowitego zwolnienia z opłat, jak również trybu ich pobierania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Renata Bartosiak | za |
2 | Joanna Rybicka | za |
3 | Danuta Geras | za |
4 | Jakub Jacek Zientara | za |
5 | Radosław Waldemar Kunz | za |
6 | Dorota Katarzyna Bernat | za |
7 | Edyta Szymerska | za |
8 | Rafał Durzyński | za |
9 | Alicja Jadwiga Stańczak | za |
10 | Przemysław Piotr Wasilewski | za |
11 | Andrzej Orliński | za |
12 | Marek Paweł Ziółkowski | za |
13 | Sławomir Antoni Tomaszewski | za |
14 | Bożena Halina Rolewska | za |
15 | Paweł Grzegorz Wujcik | za |